Kapsuła próżniowa

Kapsuła podciśnieniowa Vacu to wielofunkcyjne urządzenie, przekonaj się o jego działniu!

Najnowocześniejszy sprzęt na światowym rynku! 7w1!

FUNKCJE URZĄDZENIA:

Urządzenie ruchowe VACU (bieżnia, orbitrek, rower) działa na zasadzie podciśnienia. Dzięki wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia oraz wykonując typowe, mało forsowne ćwiczenia fizyczne spala się czterokrotnie szybciej tkankę tłuszczową zwłaszcza w częściach ciała: brzuch , uda, pośladki.

Podczerwień daje działanie rozgrzewające, dzięki czemu wszelkie zabiegi wyszczuplające i ujędrniające są bardziej efektywne. Promienie podczerwieni to tzw. „energia życia”.

Technologia kolagenowa stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu widocznie można spowolnić proces starzenia, zredukować zmarszczki, wzmocnić skórę poprzez dotlenienie i detoksykację komórek, aktywować jej zdolność do samoregeneracji.

Jonizacja niezbędna jest dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych. Działa leczniczo i wspomaga tradycyjne środki lecznicze przy wielu chorobach układu oddechowego, m.in. przy astmie.

Ozonoterapia Ozon, czasami nazywany aktywowanym tlenem, o3, zawiera trzy atomy tlenu a nie dwa, jak tlen, którym oddychamy, na co dzień.
Ozon jest drugim, co do siły sterylizatorem znanym człowiekowi, jest w stanie niszczyć bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy. Mimo tego, że ozon działa bardzo silnie, ma bardzo krótki cykl życia. Kiedy ma styczność z bakteriami, wirusami czy też zapachami dodatkowy atom tlenu niszczy je całkowicie poprzez utlenianie.

Koloroterapia charakteryzuje się uzdrawiającym działaniem kolorów i jest znana od dawna. Metodę leczenia kolorami praktykowano już w starożytnym Egipcie, Indiach oraz Chinach.
Jest to alternatywna metoda leczenia.

Formularz rezerwacji urządzenia

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email

Telefon (wymagane)

Data

Godzina