Lipo laser

Lipo laser to najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem.

To urządzenie, które wykorzystuje laser diodowy do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstotliwości – 650mw-660mw.

Lipo laser jest w rzeczywistości zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Jego innowacyjność polega na tym, że wykorzystano tutaj światło czerwone o długości 650-660 nm, które to światło powoduje biostymulację naturalnych procesów metabolicznych. Czego efektem jest reakcja biochemiczna polegająca na rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje przetransportowana do układu limfatycznego, a następnie wydalona z organizmu.

Co ważne, zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny, nie niesie ryzyka związanego z narkozą przy tradycyjnej liposukcji chirurgicznej, nie pozostawia blizn na skórze, skóra pod wpływem tych promieni obkurcza się (lepszy komfort niż przy tradycyjnej liposukcji) i nie ma potrzeby noszenia bandaży.

Zabieg ten można wykonywać przez cały rok i jest bardzo krótki, bo trwa od 20 do 40 min. Co też jest bardzo ważne, ponieważ w porównaniu do liposukcji kawitacyjnej oszczędzamy czas swój i Klienta.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jest to jeden z nielicznych tak efektywnych zabiegów w walce z tkanką tłuszczową dostępnych w salonie kosmetycznym.

Jest to nowa i zaawansowana technologia do zwalczania także cellulitu. Zdobywa też coraz większą popularność.

Zastosowanie:

  • Zwalczanie cellulitu.
  • Zwalczanie tłuszczu.
  • Rozbijanie tkanki tłuszczowej.
  • Modelowanie sylwetki.
  • Przyśpieszenie metabolizmu